Film Festival
European River&Kayak Film Festival
Program
Tickets - Vstupenky
Prihlásenie filmov - Enter Your Film
News
Výsledky - Results
FAQ

Festival Area
Lokalita, ubytovanie ...
Ubytovanie - Accomodation
Ski Centre Tatry

Festival History
Minulé roky
2008
2007
2006

Board
Organizátori
Paddler
Big-O-Productions

Media Service
Press - Photo - Media
Press
Photo
Print

Kontakt
info@paddler.sk


Paddler
Ružová dolina 6
SK - 821 08 Bratislava

Ukázať na mape >>
Map location >>


Telefón / Phone:
+421-2-2060 2020


Reklama:

Napísali o festivale...
Festival at webs and press...
O festivale písali aj tu:
Enigma
Webnoviny / SITA
Slovakia Travel
Horomil
Kajaker.sk
expedition.sk
Pravda

A samozrejme aj Google
Festival in press, web and TVs, please click to links in Slovak part of this article or Google out

[bry - 2009-04-08 00:00:00]Fotografie z festivalu
Festival photo galleries
Gallery Bryan

Enigma, Vlado Preložník

...viac galérií pripojíme čoskoro.
Please click to gallery links in Slovak article.

...more galleries soon.

[bry - 2009-03-27 00:00:00]Hlavnú cenu diváci udelili pre 22 bukov.
Main prize for "22 bukov"
Čo u nás buk, to na balkáne perej. Film Jaroslava Fraňa alias Frenkieho si medzi divákmi získal najviac obdivu a preto mu patrí hlavná cena, ktorú venoval Gumotex.
Film o tom ako slovenskí buci splavujú na Balkáne si budete môcť čoskoro pozrieť aj v novopripravovanej lodenici Paddler Club v bratislavskej Karlovej Vsi.
Film with name "22 bukov" (from slovak meaning translated as 22 beeches) made by Jaroslav Fraňo alias Frenkie atracted visitors and took the main prize.
"Buk" in slovak means "beech", but on Balkan countries it means "rapid". This and more of film festival you will be able to watch in new Paddler Club in Bratislava soon.

[bry - 2009-03-23 00:00:00]Impérium, Kayak USSR
Empire, Kayak USSR
Minuloročný víťazi prichádzajú s najnovším filmom. Last year winners are back again with latest kayak film form USSR.

[ - 2009-03-17 09:16:00]Dubside
Dubside
Filmík nie len o tom, ako sa dá eskimovať...skrátka Dubside. A film not only about eskimo rolling...just Dubside.

[bry - 2009-03-17 08:28:00]

Grónsko, Olaf Obsommer
Greenland "Into The Ice" by Olaf Obsommer
Topiaci sa ľadovec v Grónsku odhaľuje nové rieky, ktoré doteraz spali pod ľadom. Tradičnú krajina inuitov a tvorcov prvých kajakov nám v dokumente priblíži nemecko-švajčiarsko-novozélandská kajakárska výprava. Melting Greenland ice has been hiding many rivers for centuries. It is time to start kayaking discovery in the land of traditional grennlader kayak founders.

[bry - 2009-03-16 16:13:00]

Gumotex Eagle za naj...
A special prize for best...
Hlavnú cenu do festivalu venovala firma Gumotex. Novinka roku 2009 už čaká na svojho nového majiteľa, ktorým sa na film festivale stane... Thank's to Gumotex, we have again nice main prize. New product for 2009 is already waiting for...

[bry - 2009-03-04 16:00:00]

Na festival už od 18 EUR
New Festival Ticket for 18 EUR
Do ponuky vstupeniek na festival sme pridali 18 eurový lístok Ticket Bivak <26. Cena lístka zahŕňa ubytovanie na vlastnej karimatke a spacáku v spoločnej miestnosti s WC, kúpelňou, kuchynkou a vstup na festival. Podmienkou je vek do 26 rokov. If you are under 26 and ready to sleep on your own sleeping bag and materace, we have Ticket Bivak <26 for you. Accomodation in room with WC, shower, kitchen.

[bry - 2009-02-11 00:00:00]Rezervácia vstupeniek
Ticket booking
Tu si môžete zabezpečiť svoje miesto na festivale, rezervujte si cez online formulár! Here you can book your ticket for festival, click here for online form.

[bry - 2009-01-25 20:20:00]Festival je aj pre deti
Festival is for kids too
Rok čo rok - aj vďaka verným sponzorom – Perinbabe a Prírode, pribúda na festivale detských návštevníkov.

Ten minuloročný deťom i ich rodičom ponúkol lyžiarske šantenie priamo na kopci pod chatou či šmýkanie a sánkovanie sa na čomkoľvek. Poklad Macka Pusíka si našiel každý, veľký či malý, ak sa zúčastnil Medvedieho súboja. Veľkí medvedi tu pomáhali malým medvieďatám, vozili ich na obrovských saniach či prenášali do jaskyne, chránili pred nepriateľmi a stavali s nimi snehuliakov. Po veľkom výkone prišla odmena v podobe sladkostí od Paddlera - a večer, po makových buchtách, počas hlavného programu pre rodičov, možnosť zabaviť sa v tvorivom kútiku, v Da Vinciho dielňach. Každému za odmenu potom majster Héliumus vyčaril farebný balón a podaktorým nachvíľu i spevácke hlasy.

Záverečnou tombolou a porozdávaním sladkých drobností sme sa s deťmi rozlúčili a slúbili si, že o rok....tie poklady zakopeme hlbšie.

Aj tento rok bude festival aj pre deti. Pripravujeme hry, zábavu a premietanie pre deti.
More and more children are attending the fest year after year, thanks to special sponsors such as nature and "Perinbaba".

Last year the fest offered many opportunities to ski and slide on anything possible on the hill just next to the cottage. Those who took part in "bear combat"no matter if big or small surely have found the treasure of "Macko Pusik". Big bears have helped little bears, carried them on large sleigh...protected them from enemies and built snowmen with them. After "hard work" came reward – candies from Paddler. And for parents in the evening after poppy buns dinner opportunity enjoy creative workshop of Da Vinci. Master Heliumus then created colored baloons for everybody and for somebody silvery voice as well – for a while.

With the final raffle and delivering of sweet gifts we promised to ourselves that in a year we...will bury the treasure more deeply.

Festival is ready for kids this year again, we will show movies, play games and award winning kids competitions.

[Jarka, Kikyzna - 2009-01-25 10:32:00]

Pošli svoj film!
Call for your entry!
28.2.2009 je termín uzávierky prihlášok pre filmy do tohoto festivalového ročníka. Informácie a podmienky nájdeš v propozíciách tu. 28.2.2009 is deadline for your film festival entry. Please see detailed informations in proposals.

[bry - 2009-01-20 16:55:00]Grantový program Ministerstva kultúry 2009
Ministry of culture Grant programme 2009
V tomto roku sme po prvý raz požiadali o grant z podporného programu Ministerstva kultúry. V prípade získania prostriedkov z grantu budeme môcť investovať do kvalitnejšej porpagácie, profesionálnejšej techniky a celkovej kvality podujatia. V neposlednom rade cieľom grantu je udržať akceptovateľnú cenu vstupného a vyjsť s vyváženým rozpočtom. This year is ever first time we applied for the Ministry of culture grant programme. We believe in better publicity, more professional performance and better quality of festival. Not least we like to keep festival ticket as cheap as possible and keep our budget balanced.

[bry - 2009-01-19 10:07:00]Koncert WHATEVER
Whatever concert
V sobotu 21.3. po vyhodnotení festivalu odštartuje festivalovú afterparty kapelka Whatever.
Slavo Repaský (elektrické čelo), Dano Mizenko (spev), Laco Kováč aka "Energy X" (bicie), Michal "Muyoisho" Kovalčík (gitara).
Viac o chalanoch a aj dáke mp3 na počúvanie na stránke Whatever
At Saturday night after festival prize ceremony afterparty starts with brave band Whatever.
Slavo Repasky (cello), Dano Mizenko (singer), Laco Kovac aka "Energy X" (drums), Michal "Muyoisho" Kovalcik (guitar).
Some mp3 and a bit more about this guys at this click Whatever

[bry - 2009-01-15 00:00:00]

Zahrievame...
Warming up...
Vo festivalovej kuchyni už pár týždňov kúrime, odteraz budeme priebežne informovať o prípravách a dianí. Sledujte stránku alebo sa prihláste do majlistu. Our festival backstage is already warmed up for several weeks, since now it is the time to write about festival news. Folow festival web or join our mailist.

[bry - 2008-12-14 22:15:00]
Partner:
Grant:

Sponsor:


Contribute:Media Partner:

100% Independent Kayak & Canoe News
webworks © bryan