Film Festival
European River&Kayak Film Festival
Program
Tickets - Vstupenky
Prihlásenie filmov - Enter Your Film
News
Výsledky - Results
FAQ

Festival Area
Lokalita, ubytovanie ...
Paddler Hostel**

Festival History
Minulé roky
2009
2008
2007
2006

Board
Organizátori
Paddler
Big-O-Productions

Media Service
Press - Photo - Media
Press
Photo
Print

Kontakt
info@paddler.sk


Paddler
Botanická 7
SK - 841 04 Bratislava

Ukázať na mape >>
Map location >>


Telefón / Phone:
+421-2-2060 2020


Reklama:

Program Festivalu
Festival Program
Aktualizované 19.3.2010 o 14:14
Od pondelka do štvrtka budeme premietať najlepšie filmy predchádzajúcich ročníkov, tie budú zároveň súťažiť o titul najlepší film 2005-2010.

K najlepšiemu filmu pridáme každý večer niekoľko filmov zaradených do programu "na pevno" a ponuku filmov "na výber". Z filmov na výber si prítomní vyberú ten, ktorý by najradšej videli.

Časové predpoklady premietania pondelok - štvrtok:
Od 20.00 do ca 22.00 filmy "na pevno" a najlepší film.
Od ca. 22.00 filmy podľa výberu.

Pondelok, 15.3.2010

Dynasty - Younggunproductions - USA (Najlepší film festivalu 2006)

Omo - návrat do praveku, Štefan Kostolanský - SK (najúspešnejší SK film roku 2006)

The Dream, Peter Csonka - SK 2005

Snowkayaking, Michal Šeďo - SK 2006

Filmy na výber:
In Flux, David Arnaud - FR (65 min.)
b.EAST, Lisa Utronki - CAN (32.min)
Valley High, Bottoms Up Kayaking - CAN 2008/2009

Utorok, 16.3.2010

Mission Epicocity, Epicocity, USA (najlepší film festivalu 2007)

Season 2006, Pavol Andrássy, SK (najlepší SK film roku 2007)

My Day, Peter Csonka, SK

Pyreneje, Kaňoning, Števo Kostolanský, SK

Filmy na výber:
Expedícia Sibír, Pavol Barabáš, SK
Sickline IV, Olaf Obsommer, DE
Albanski Kociol, Lukasz Pajak, PL

Streda, 17.3.2010

Top Grade, kayakUSSR, Rusko 2007 (najlepší film festivalu 2008)

Source Young Gun Productions, USA 2008

Dyntchyia, Tomo Lukačovič, Slovensko 2008 (najlepší SK film roku 2008)

Picture This, Peter Csonka, Manana Production, Slovensko 2008

Filmy na výber:
Muzungu, Pavol Andrássy, Slovensko 2007
This Is The Sea 2, Justine Curgenven / Cacle TV Production
Let's Get Wet, Jochen Schweizer, DE

Štvrtok, 18.3.2010

Dubside, Justine Curgenven / Cacle TV Production

Aotearoa, New Zealand 2008, Pavel Andrássy, SK

Impérium, Kayak USSR, RU 2008

Africa Revolutions Tour, Rev Inn Rush Sturges (najlepší film roku 2009)

22 bukov, Jaroslav "Frenkie" Fraňo, SK (najlepší SK film roku 2009)

Filmy na výber:
Eskimáci na výlete, Branko Bugorčík - KAMIKSE, SK 2008
This Is The Sea 4, Justine Curgenven / Cacle TV Production
Wet House, Ammen Jordan

Piatok, 19.3.2010

60 Degreees North, Fat Cats, 2009

Dougie Down the Pet, This is Canoeing, Justine Curgenven, UK 2009, Víťazný film Reel Paddling Film Festival 2009

Albanie 2009, Slepico Movie

Corsica 2009, Babeblech production

African Rush, Ultimate Ride Steve Fisher

+ bonus film na večer...

Sobota, 20.3.2010

Dream Result, Rush Sturges, 2010, full HD, Slovenská premiéra

Daming The Heaven, Peter Csonka, 2010, full HD

Rannoch Moor, This is Canoeing, Justine Curgenven, UK 2009

Something about Soča river, Igor Mlekuž and VP Planika

Ekvador 2005, Tomo Suchal, SK

Black Book, Steve Fisher

Tsang Po, Scott Lindgren

Nedeľa, 21.3.2010
Prehliadka víťazných filmov festivalu.
Updated 19.3.2010 o 14:14
From Monday till Thursday we will show best films of past festival years, they will compete for "best film of 2005-2010"

To one of the best films we will add some "fixed" movies and "on demand" list to choose from after all. Visitor will have the option to choose what they like to see more.

From Monday till Thursday we expect to run "The Best of Past Years" and "fixed" films from 20.00.
From about 22.00 we will show film on demand as visitors will vote of choice.

Monday, 15.3.2010

Dynasty - Younggunproductions - USA (Best film of the year 2006)

Omo - return to primaveal age, Štefan Kostolanský - SK (best slovak film of the year 2006)

The Dream, Peter Csonka - SK 2005

Snowkayaking, Michal Šeďo - SK 2006

On demand list:
In Flux, David Arnaud - FR (65 min.)
b.EAST, Lisa Utronki - CAN (32.min)
Valley High, Bottoms Up Kayaking - CAN 2008/2009

Tuesday, 16.3.2010

Mission Epicocity, Epicocity, USA (best film of the year 2007)

Season 2006, Pavol Andrássy, SK (best SK film of the year 2007)

My Day, Peter Csonka, SK

Pyrenees, Kaňoning, Števo Kostolanský, SK (canyoning movie)

On demand list:
Expedícia Sibír, Pavol Barabáš, SK
Sickline IV, Olaf Obsommer, DE
Albanski Kociol, Lukasz Pajak, PL

Wednesday, 17.3.2010

Top Grade, kayakUSSR, Rusko 2007 (best film of the year 2008)

Source Young Gun Productions, USA 2008

Dyntchyia, Tomo Lukačovič, SK 2008 (best SK film of the year 2008)

Picture This, Peter Csonka, Manana Production, SK 2008

On demand list:
Muzungu, Pavol Andrássy, Slovensko 2007
This Is The Sea 2, Justine Curgenven / Cacle TV Production
Let's Get Wet, Jochen Schweizer, DE

Thursday, 18.3.2010

Dubside, Justine Curgenven / Cacle TV Production

Aotearoa, New Zealand 2008, Pavel Andrássy, SK

Empire, Kayak USSR, RU 2008

Africa Revolutions Tour, Rev Inn Rush Sturges (best film of the year 2009)

22 bukov, Jaroslav "Frenkie" Fraňo, SK (best SK film of the year 2009)

On demand list:
Eskimáci na výlete, Branko Bugorčík - KAMIKSE, SK 2008
This Is The Sea 4, Justine Curgenven / Cacle TV Production
Wet House, Ammen Jordan

Friday, 19.3.2010

60 Degreees North, Fat Cats, 2009

Dougie Down the Pet, This is Canoeing, Justine Curgenven, UK 2009, Winner Reel Paddling Film Festival 2009

Albanie 2009, Slepico Movie

Corsica 2009, Babeblech production

African Rush, Ultimate Ride Steve Fisher

+ bonus film for tonight...

Saturday, 20.3.2010

Dream Result, Rush Sturges, 2010, full HD, First time in Slovakia

Daming The Heaven, New film by Peter Csonka, 2010, full HD

Rannoch Moor, This is Canoeing, Justine Curgenven, UK 2009

Something about Soča river, Igor Mlekuž and VP Planika

Ekvador 2005, Tomo Suchal, SK

Black Book, Steve Fisher

Tsang Po, Scott Lindgren

Sunday, 21.3.2010
Winning films of the festival.

[bry - 2010-03-14 00:00:00]



Predbežný festivalový harmonogram
Expected Festival Timeline
Toto je orientačný časový plán festivalu:

Pondelok - Štvrtok, 15.-18.3.2010:
10.00-15.00 Premietania a besedy pre školy (organizované skupiny)
20.00 Začiatok projekcie

Piatok, 19.3.2010:
19.30 Začiatok projekcie
23.00 Party Time

Sobota, 20.3.2010:
10.00 splav po Dunaji z Hainburgu
18.30 Začiatok projekcie
22.00 Koncert Whatever
24.00 Vyhodnotenie, tombola a afterparty

Nedela, 21.3.2010:
19.30 Repríza najlepších filmov

Podrobný program hľadajte v sekcii "Program"

Organizátor si vyhradzuje zmeniť program podľa potreby.
This is expected festival timeline in brief:

Monday - Thursday, 15.-18.3.2010:
10.00-15.00 Film and talk show for schools (organized groups only)
20.00 Film show start

Friday, 19.3.2010:
19.30 Film show start
23.00 Party Time

Saturday, 20.3.2010:
10.00 Danube river descent from Hainburg
18.30 Film show
22.00 Live concert Whatever Band
24.00 Results, raffle and afterparty

Sunday, 21.3.2010:
19.30 Best films replay show

For program in details please click to "Program" menu.

Programm may be subject of change.

[bry - 2010-03-02 17:14:01]



Koncert WHATEVER
Whatever concert
V sobotu 20.3. odštartuje festivalovú afterparty kapelka Whatever.
www.whatever.sk
Saturday night afterparty with Whatever Band.
www.whatever.sk

[bry - 2010-03-02 16:50:18]






Partner:






Sponsor:









Contribute:









Media Partner:





webworks © bryan