Film Festival
European River&Kayak Film Festival
Program
Tickets - Vstupenky
Prihlásenie filmov - Enter Your Film
News
Výsledky - Results
FAQ

Festival Area
Lokalita, ubytovanie ...
Paddler Hostel**

Festival History
Minulé roky
2009
2008
2007
2006

Board
Organizátori
Paddler
Big-O-Productions

Media Service
Press - Photo - Media
Press
Photo
Print

Kontakt
info@paddler.sk


Paddler
Botanická 7
SK - 841 04 Bratislava

Ukázať na mape >>
Map location >>


Telefón / Phone:
+421-2-2060 2020


Reklama:

Tlačová správa
Press release for slovak press agency
BRATISLAVA 16. marca (PADDLER/SITA) - Aj tento rok na prelome ročných období, v dňoch 15. – 21. marca, prebieha XIII. Európsky festival kajakárskych a vodáckych filmov. V spolupráci s organizátormi podobných festivalov vo svete ako i ďalšími priateľmi mokrých obrázkov sa už po piatykrát stretnú jeho priaznivci na Slovensku, tentokrát v Bratislave, v prostredí vodáckych lodeníc a hausbotov, v Karloveskej zátoke, v Paddler Clube!

Trinásty ročník prináša množstvo prekvapení. Jadrom festivalu zostáva samozrejme súťažná prehliadka profesionálnych a amatérskych filmov zastúpená domácou i zahraničnou produkciou so záverečným víkendovým koncertom a afterparty. Filmy overených zahraničných produkcií ako aj
domácich favoritov dokážu prekvapiť tak laikov ako i profesionálov. Prinášajú nádherné scenérie zanikajúceho vodného sveta pralesov vytláčaného monumentálnymi priehradami, divoké rieky Afriky i Ameriky, kajakárske i rafterske lahôdky Slovákov z rôznych výprav a objaviteľských ciest, nebezpečné dobrodružstvá, odohrávajúce sa často na - i za hranicami života.

Novinkou budú večerné premietania od pondelka do štvrtka, na ktorých sa diváci budú mať možnosť zoznamovať s najúspešnejšími filmovými hitmi predchádzajúcich ročníkov. Nové je tiež prostredie – festival bude tentokrát prvýkrát pri vode, a tak festival vyvrcholí splavom účastníkov po Dunaji z Hainburgu až do festivalového kina.

Kino, splav ako aj sprievodné akcie festivalu sú určené každému - tým, ktorí majú radi dobrodružstvo i tým, ktorí len odvahu na niečo podobné hľadajú, alebo len majú chuť posedieť si večer v príjemnom prostredí kaviarne pri dobrodružstve. A ak by sa niekto náhodou u nás zabudol, s nocľažníkmi sa počíta.

Informácie o programe a rezervácií nájdete na www.paddler.sk
This article has no translation.

[jarka - 2010-03-12 00:00:00]
Partner:


Sponsor:

Contribute:

Media Partner:

webworks © bryan